The Definitive Guide to Діти
The Definitive Guide to Діти
Blog Article
Для формування характеру дитини дуже важлива домашня атмосфера. Якщо дитина бачить ворожнечу — він навчиться осуду і злобі. Якщо дитина чує глузування — він стане соромливий. Якщо дитину лають, то він буде жити з почуттям провини. Якщо ж він побачить терпимість і прощення, то незабаром і сам навчиться терпіти і прощати. Якщо дитину хвалять — вона виросте вдячним і впевненим у собі.
Приблизно на шостому місяці, життя восьмому починають прорізатися зуби. Велику частину часу немовлята проводять уві сні, прокидаючись від голоду або неприємних відчуттів. Новонароджені діти проявляють широкий спектр вроджених форм поведінки, як прості безумовні рефлекси — хапальний, мігательний, захисний, так і складні інстинкти, такі, як смоктання.
Зовнішній вигляд Пожертвувати Створити обліковий запис Увійти Особисті інструменти Пожертвувати
Вчені вважають, що перші шість років — це найважливіший період у розвитку людини. У цей час закладається основа всього майбутнього життя. Впевненість у собі, знання, що ти бажаємо і любимо, почуття власної гідності, поведінка в стресових ситуаціях — все це сходить до самого раннього дитинства, до відносин малюка з батьками. Оскільки цей період має вирішальне значення для формування особистості, важливо знати, що являє собою дитина цього віку. Найкращий спосіб пізнати дитину — поспостерігати за нею і прислухатися до неї. Але корисно також знати і про загальні риси дітей цього віку.
до кінця раннього дитинства дитина опановує майже всіма синтаксичними конструкціями, які є в мові;
Білатеральне походження · Пращур / Пращурка · Прізвище · Дошлюбне та шлюбне прізвище · Генеалогічне дерево · Генеалогія · Спадщина · Спадковість · Спадкування · Амбілінійність · Білінійність · Дуолінійність · Матрилінійність · Патрилінійність · Унілінійність · Племінна схема · Лінідж
Грушевський Марко. Дитина в звичаях і віруваннях українського народа. Матеріяли з полудневої Київщини.
Складний click here процес дозрівання й ускладнення психічних функцій і особистості, що відбувається під впливом ряду факторів — спадково-біологічних і соціальних (виховання, навчання, впливу довкілля).
виконує трохи загальмовані, не плавні (стрибкоподібні) рухи.
Визначає на дотик (у грі) і називає знайомі геометричні або інші фігури.
може провести порівняння трьох-чотирьох предметів за розміром;
опановує перші прості слова-позначення (дай, мяу, киць-киць).
розмовляє, використовуючи, як дитячий лепет, так і вивчені повноцінні слова;
розуміє сенс заборони «не можна» і реагує на неї зупинкою забороненої дії;